Kış Bahçesi

kış bahçesi tenteEğer kışın tadını çıkarmayı seviyorsanız kış bahçesi sizin için en iyi seçim olacaktır. Tamamen sizin  tercihinize bağlı olarak kollu sistem, motorlu sistem ya da fermuarlı olabilir,Rüzgar kesmek ana amaçtır. Manzara keyfi  için rüzgar kesen bu tercih sistemler çok uygundur. Dikey yönde  hareket mekanizmasına sahiptir,  ,istenirse motor sistemi  takılabilir.

Cafe ve bahçeleriniz gibi dış mekanlarda tasarımı özel şeffaf kış bahçelerinizde dört mevsim kullanabileceğiniz  sistemdir. Yerinde uygulama proje ile  tasarlayabileceğimiz özel profilli bir sistem olup  fermuarlı açılır kapanırdır.Bu sayede  dörtmevsim kullanılabilir.İthal şeffaf mika ve 1100 dny tırlık brandadan oluşmuştur.
 

Akrilik ithal kumaşımızın imalatı olarak yapılan kış bahçesi tentelerimizin bakımı ve temizliği  kolaydır.Uzun ömürlüdürler.Ekonomik olması nedeniyle çok tercih edilirler. 
Kış bahçesi  tente fiyatları hakkında bilgi almak  için lütfen müşteri hizmetleriyle irtibata geçiniz İzmir Tente olarak İzmir ve çevresine  teknik servis ve proje bazlı hizmet vermekteyiz.