Akıllı Çatı Sistemleri

Ana Sayfa » Akıllı Çatı Sistemleri

Akıllı Çatı İzmir

Akıllı Çatı İzmir yada alüminyum panel çatı olarakta bilinen sistem, hem tasarımı hem de sonsuz renk seçenekleri ile alüminyum panel ve dayanıklı konstrüksiyondan imal edilir.  Akıllı çatı sistemi modern bina ve mekanların tüm ihtayaçlarını karşılama kapasitesine sahip bir çatı sistemidir.

İzmir akıllı çatı sistemleri imalatı yapan firmamızın ürettiği, son derece modern ve şık tasarımının sağladığı, nefes aldıran ,  rahatlatıcı ve akıllı özellikleriyle sevdiklerinize veya müşterilerinize kaliteli bir mekandaki tüm konforu hissettirebilirsiniz. Alüminyum panel çatı sistemi kullanımı kolay ve yüksek dayanıklılıpa sahip bir çatı sistemidir.

Akıllı alüminyum panel çatı sistemi sayesinde tütünlü ürünlerin meknalardaki kullanım kısıtlamalarına maruz kalmadan misafirlerinizi rahatça ağırlayabilirsiniz.

Bizi Arayın

akıllı çatı izmir

İzmir Alüminyum Panel Çatı

Otomatik alüminyum panel çatı sistemi özellikle tasarım olarak modern mimari çizgilere sahip binaların teras pergolası ihtiyacını karşılamak için tercih edilen bir çatı kapatma sistemidir.

Smart roıf sistemi aynı zamanda açık hava işletmeleri tarafından kolay ve hızlı açılmasının yanı sıra rüzgara, kar yüküne diğer pergola ve güneşlik sistemlerine nazaran yüksek dayanıklılığı yüzünden tercih edilmektedir.

Teraslar için, kafeler için ve sahil işletmeleri için rüzgara dayanıklı olması bakımından özellikle talep görmektedir. İzmir akıllı çatı sistemleri imalatında öncü olan firmamız tüm projeleriniz için hizmet vermeye hazırdır.

Neden Akıllı Çatı Sistemi ?

Otomatik tente veya motorlu pergola sistemlerinden farklı olarak mekanın üstünün açılması için raylı ve katlanır tente kumaşı bu sistemde yoktur. Her hangi bir ses, açılılırken kapanırken zaman kaybı , su yada kar birikmesi gibi sorunların hiç biri bu sistemde meydana gelmemektedir. İzmir alüminyum panel sistemi akılllı ve göz dolduran özellikleriyle patentli bir mühendislik şaheseridir.

Kademeli olarak açılabilen alüminyum panel çatı fiyatları bakımdan diğer klasik sistemlere nazaran biraz daha pahalı olsada  her türlü iklime dayanıklı olması göz önüne alındığında çok daha karlı bir seçimdir. Panellerin kullanım ömrü akrilik kumaşlara nazaran kat ve kat fazladır.

Açılır Kapanır Çatı Sistemleri


 • Alüminyum panel ebatları 280x32x2
 • Su oluklu alüminyum panelsistemi
 • Zengin renk seçeneği . Ahşap görünümlü kaplama seçeneği
 • Tüm bağlantılar galvanizlidir. Elektro statik fırın boya ile boyanır.
 • Tam Otomatik Sistem Olabilir
 • Uzaktan Kumada ile Kontrol ikanı

 • Güçlendirilmiş Alüminyum Enjeksiyon Profiller
 • Kuvvetli rüzgalara dayanıklıdır
 • Kar yüküne dayanıklıdır
 • Su Biriktirmez
 • Sessizdir , hızlı çalışır

Alüminyum Panel Çatı Modelleri


Akıllı Çatı Fiyatları İzmir


Akıllı çatı fiyatları izmir de faaliyetlerine devam eden firmamız İzmir, Manisa, Aydın, Kuşadası, Selçuk , Foça , Bodrum, Didim, Ayvalık ve Çeşme gibi yakın ilçe ve illerdede hizmet sunmakktadır. Keşif ücretsiz olup , alüminyum panel çatı fiyatları hakkında en sağlıklı teklifi bu keşif ve değerlendirme hizmetinden sonra sunmaktayız.

Akıllı çatı fiyat talebinizii ve ücretsiz keşif talebinizi bize telefon yada whatsapp mesajı iletmeniz yeterlidir.

Bizi Arayın

Alüminyum Panel Çatı


Akıllı çatı / Alüminyum Panel Çatı Sistemleri İmalatı İzmir

Smart Roof


Smart roof,  açılır kapanır pergola ve mekan üstü kapatma çözümleri

Otomatik Çatı Sistemleri


Teraslarınız için tente ve pergola çözümleri

İzmir Akıllı Çatı


İzmir akıllı çatı imaltında öncü firma olmanın gururunu yaşamaktayız

Açılıp Kapanabilen Çatı


Açılır kapanır çatı sistemi için ideal çözüm,  Smart Roof

Teras Pergola


Teras için pergola ve tente seçeneklerimiz ile hizmetinizdeyiz.