Karpuz Tente

Ana Sayfa » Karpuz Tente

Karpuz Tente İzmir

İzmir karpuz tente imalatında lider durumda olan firmamız mağaza yada işletmeniz için beğendiğiniz her tipteki karpuz ve ya balon tente sistemini en sağlam şekilde sizin için hayata geçirmektedir. Üzerine yapılan baskı ile daha da dikkat çekici olan Şişkin tente olarakta bize sıkça sorulan bu sistemleri kapı girişlerinde sundurma tentesi olarakta kullanılır.

Karpuz tente modelleri klasik mafsallı yada körüklü modellere nazaran işlevsellikten çok dekoratif görünümü yüzünden tercih edilmektedir. Genel olarak sabit şekilde açık olarak yaz kış kullanılır. Son derece dikkat çekici ve şirin görünümile özellikler butik mağazalar tarafından tercih edilen karpuz tente fiyatları bakımıdan balon tente ile aynı dır.

Bizi Arayın

karpuz tente izmir

İzmir Karpuz Tente

20 yıllık tecrübesi ve deneyimli çalışanları ile İzmirde tente, şeffaf branda , pergola ve güneşlik sistemleri üretimini Kendi atölyesinde gerçeklştiren firmamız karpuz yada balon tente diye isimlendirilen bu tip gölgelik sistemlerini söz verdiği tarihte baskılı yada baskısız olarak teslim etmektedir.

Zengin renk ve kumaş desenleri ile mekanınıza en uygun güneşlik sistemini sizin için hayata geçirmekteyiz.  Sizin için ürettiğimiz tüm güneşlik ve gölgelik sistemlerinde Avrupadan ithal yüksek kalite standartlarına sahip , akrilik kumaş kullanmaktayız. Sağlam iskelet yapısı ve özenli montaj sayesinde karpuz tente sisteminiz size uzun yıllar hizmet edecektir.

Neden Karpuz Tente ?

Firma olarak imal edeceğimiz ürünlerin uzun ömürlü ve dayanıklı olması için maksimum özen göstermekte ve kullanılan tüm mekanik ve elektronik aksamları dünyanın en markalarından temin etmekteyiz. Akrilik ithal kumaşımızın imalatı olarak yapılan klasik tentelerimizin bakımı ve temizliği kolaydır ve uzun ömürlüdürler.

Karpuz tente otomatik tente sistemlere nazaran ekonomik ve ucuz olması nedeniyle çok tercih edilirler. İzmir karpuz tente uygulamalarının imalatı sistemin uygulanacağı mekanların ve cephenin ölçülerine ve yapı özelliklerine göre, itina ile projelendirip, kendi imalathanemiz de hayata geçirilmektedir.

Karpuz Tente Sistemleri Özellikleri


Balon tente yada karpuz tente nin kullanımı çok pratiktir. Elektrostatik kaliteli toz boyalı , dayanıklı enjeksiyon alüminyum profilleri ve alman Sattler marka ithal su geçirmez, yıpranmaz kumaşları ile karpuz tente sistemleri  nostaljik ve şirin tasarımı ile mağaza için tente yada vitrin üstü tente arayışı içinde olan müşterilemizin favori uygulamasıdır.

Karpuz Tente Modelleri


Karpuz Tente Fiyatları İzmir


Karpuz Tente fiyatları izmir de faaliyet gösteren firmamız İl sınırlarımızın dışında çevre il ve ilçelerde de faaliyetlerini devam ettirmektedir. Selçuk , Kuşadası, Manisa, Kuşadası, Çeşme, Foça  ve Alaçatı gibi il ve ilçelerde her tip tente branda ve pergola sistemleri için bizden fiyat ve hşzmet alabilirsiniz.

Balon Tente fiyatları imal edilecek tentenin metrekare cinsiden büyüklğü ve kullanılacak opsiyonel özelliklere göre belirlenmektedir. Ücretsiz olarak keşif yaptıktan sonra size en sağlıklı fiyatlandırmayı sunacağız.  Tercihenize en uygun ve ekonomik karpuz tente fiyatlarını size sunmak için işçilik kalitemizden ve malzeme kalitesinden ödün vermiyoruz.

Tente Sistemleri ve projeleriniz için fiyat teklifi ve ücretsiz keşif talebinizi bize telefonla ulaşabilirsiniz

Bizi Arayın

Karpuz Tente İzmir


İzmir tenteci , klasik ve modern tente modellerimiz ile sağlam ve dayanıklı güneşilk sistemleri

Balon Tente


Balkon tentesi yada balkon için tente çözümleri, balkon için güneşlik imalatı

Bombeli Tente


Teras tentesi ve teras için tente uygulamaları. Teras güneşik sistemleri

Dekoratif  Tente


Cafe tentesi fiyatları konusunda işletmelere ekonomik çözümler sunmaktayız

Balon Tipi Tente


Klasik dükkan tentesi modellerimiz sisizniçin en ideal çözümler.Dükkan için tente imalatı

Yuvarlak Tente


Mağza tentesi ve vitrin üstü tente sistemleri. Her mağazaya uygun model ve renkler