Dikey Store

Ana Sayfa » Dikey Store

Dikey Store İzmir

Şeffaf stor yada dikey store olarak bilinen sistem daha çok dış mekanlarda kullanılır. Dikey store İzmir de , pencere yada cepheden gelen güneş ışığını engellemek ve dışardan içeri doğru bakıldılğında belli bir oranda mahremiyet sağlamak için  tercih edilir. Dikey stor kutulu stor olarakta bilinir .Kumaşının özel delikli yapısı güneş ışığını keser fakat içeriden dışarı doğru manzarayı engellemez. Kapatıldığında sistem bir kutu sisteminin içine kıvrılarak katlanabilir.

Dikey store sistemi bir rulo üzerinde katlanan  özel  geliştirilmiş kumaştan üretilir.  Kolayca açılır ve kapanır, kafe, restoan gibi işletmeler için müşterilerin güneşten ve mekan dışından gelen bakışlardan uzak kalmaları için idealdir. Evlerde balkon, teras gibi alanlarda kullanılabilir.. Kutulu store kullanımı ve bakımı kolay olan uzun ömürlü bir güneşlik sistemidir. İzmir dikey store projeleriniz için bizi arayıp bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizi Arayın

izmir tente sistemleri

İzmir Dikey Store Sistemleri

Sistem hangi konumda olursa olsun 50 santimetre  ile 250 santimetre  arasında yere doğru dikey yönde açılır ve kapanır  . Kutulu store sistemini güneşin konumuna ayarlamak mümkündür. İzmir dikey store sistemleri imalatı yapan firmamız arzu edilirse firmanızın logo ve sloganlarını ön yüzeyine baskı yaparak ekleyebilir. Pergola sistemleri ve kış bahçesi gibi sistemler ile mükemmel uyumlu olarak kullanılabilir.

Bu tip güneşlikleri bakımı ve temizlemesi son derece kolaydır. Avrupdan ithal edilen yüksek kalitedeki akrilik kumaş hem çok dayanıklıdır hemde kolay temizilenebilir.Dikey store fiyatları yada kutulu store fiyatları hakkında bilgi için firmamızın müşteri hizmetlerini arayıp bilgi alabilirsiniz. Ücretsiz keşif hizmetimizin ardından size en iyi stor güneşlik fiyatlarını sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Neden Dikey Store ?

Dikey Store sistemlerini güneş ışınlarının konumuna göre ayarlamak çok kolaydır.  Sağlıklı bir şekilde açılıp kapanmasını sağlayan öze olarak tasarlamış kutu mekanizmas sayesinde çalışan sistem, ev , balkon , teras ve veranda gibi meknalarda  ve genel olarak müşterilerine konforlu bir ortam sunmak isteyen açık hava işletmeleri tarafından tercih edilir.

Üzerine baskı yapılarak mekanın daha dikkat çekici olması sağlanabilir. Balkon için güneşlik yada teras için güneşlik arayan kişiler için ideal bir seçimdir. Üzerindeki kumaş ve mekanizma dünyanın önde gelen üreticilerdien temin edilmektedir. Sessiz ve güvenlidir. Güneşi keser fakat manzaraya engel olmaz. Dikey stor fiyatları bakımından bir çok güneşik yada perde sisteminden daha ucuz ve fonksiyoneldir.

Dikey Store Özellikleri


 • Balkon, teras, veranda ve pencerelere uygulanabilir.
 • Klasik pergola yada motorlu pergola sistemlerine uyumludur.
 • Vitrinlere ve açık hava işletmeleri için idealdir.
 • Güneş ışınlarını keser, manzaraya engel olmaz

 • Mahremiyet sağlar.
 • 50- 250 cm uzunlukta dikey olarak açılabilir.
 • Kolay temizlenir.
 • Bakımı Kolaydır.

 • Üzerine Baskı yapılabilir.
 • Geniş renk seçeneği
 • Dekoratif ve modern görünümlüdür.
 • İthal Kumaş ve Mekanizmaya sahiptir.

Dikey Store Modelleri


Dikey Store Fiyatları İzmir


Dikey store fiyatları izmir ili ve çevresinde kutulu store imalatı ve montajı yapan firmamız, ürünlerini İzmir karabağlardaki tesislerinde gerçekleştirmektedir. İzmir, Manisa, Çeşme ,Selçuk Kuşadası ve Foça  gibi yakın il ve ilçelerde bizden hizmet alabilirsiniz.

Kutulu store fiyatları imal edilecek storun metrekare cinsiden büyüklğü ve kullanılacak opsiyonel özelliklere göre belirlenmektedir. Sizi yerinizde ziyaret edip üresiz olarak keşif yapıp  en sağlıklı fiyatı teklif etmekteyiz. Size en uygun ve ekonomik storegüneşlik fiyatları sunmak için işçilik kaliteden asla ödün vermekmekteyiz.

Fiyat teklifi ve ücretsiz keşif talebinizi bize telefon yada whatsapp mesajı iletmeniz yeterlidir.

Bizi Arayın

İzmir Dikey Store


İzmir tenteci , klasik ve modern tente modellerimiz ile sağlam ve dayanıklı güneşilk sistemleri

Dikey Store İzmir


Balkon tentesi yada balkon için tente çözümleri, balkon için güneşlik imalatı

Dikey Store Utgulamaları


Teras tentesi ve teras için tente uygulamaları. Teras güneşik sistemleri

Şeffaf Branda


Cafe tentesi fiyatları konusunda işletmelere ekonomik çözümler sunmaktayız

Kış Bahçesi


Klasik dükkan tentesi modellerimiz sisizniçin en ideal çözümler.Dükkan için tente imalatı

Şeffaf Store


Mağza tentesi ve vitrin üstü tente sistemleri. Her mağazaya uygun model ve renkler