Şeffaf Store

Ana Sayfa » Şeffaf Store

Şeffaf Store İzmir

Firmamız şeffaf store İzmir Karabağlarda bulunan atölyesinde imal etmekte ve söz erdiği tarihte montajını gerçekleştirmektedir. İzmir ve çevre ilçelerde şeffaf store imalatı ve tasarımları gerçekleştirmekte olan firmamız her tip ve modelde şeffaf branda projeleriniz için hizmetinizdedir.

Kafeler, ve restorantlar gibi açık hava kısmı bulunan işletmelerin kış aylarında  soğuğun ve yağmurun müşterilerinin konforuna engel olmaması için tercih edilen ekonomik ve pratik bir uygulamadır. Yasal düzenlermelerden dolayı müşteri kaybı yaşamamak isteyen işyerleri tarafından özelllikle tercih edilmektedir. Tek bir tarafı yada her tarafı açık olacak şekilde kullanılabilir.

Şeffaf store dayanıklı ve dekratif bir uygulamadır. Kolay temizlenir, uzun ömürlüdür. Şeffaf store fiyatları ve model seçenekleri için bizi her zaman arayabilirsiniz

Bizi Arayın

şeffaf store izmir

İzmir Şeffaf Store

İzmir şeffaf store denince akla ilk olarak Alsancak , Bornova , Karşıyaka gibi cafe restoranların yoğun olduğu bölgeler gelsede şeffaf store  konutlarda yada yazlıklarda balkon için, veranda için yada teras içinde kullanılmaktadır. Balkon brandası olarak kullanıldığında seffaf store uygulaması sayesinde balkonlarınızı küçük bir sera gibi kullanabilir ayrıca ısı kaybını azaltabilirsiniz.

Şeffaf branda , Isı kaybını önlemesi , ayazı ve rüzgarı kesmesi sayesinde ev iş yerlerinde kışın ortaya çıkan yüksek ısınma maliyetlerinin düşmesine yardımcı olur. Çok hızlı imalat süresine sahip olan bu tip pvc branda uygulamaları yaz aylarında ise arzu edilirse sökülüp saklanabilir. Eğer ölçüleri uyuyorsa başka bir alandada kullanmak mümkündür. Maliyeti camlı sistemlere nazaran kat ve kat azdır. Üstelik camlı sistemler takılıp sökülemez.

Neden Şeffaf Store ?

Az maliyetli, pratik kullanımlı bir çözüm olan şeffaf brandalar aynı zamanda oldukça dayanıkıdır. Kasten uzun süre uğraşılıp yapılmadığı sürece kolay kolay yırtılmaz. Çabucak imal edileir hızlı bir şekilde sökülüp takılır. Montaj için  mekanları günlerce kapatmanız gerekmez. Değişik ve ilgi çekici tasarımlar yapılabilir. Her türlü pergola sistemi ile birlikte kullanılabilir.

Kafe çevresini kapatmak için en ekonomik çözümdür.Hafittir, kolay saklanabilir. Temizliği kolaydır, bakım gerektirmez. En uygun şeffaf store fiyatları için İzmirde brandacı gezmenize gerek kalmadan bize sadece bir telefon ederek ücretsiz keşif ekibimiz ile görüşebilirsiniz. Branda m2 fiyatları konusunda her türlü bilgi ve detayı bize sorabilirsiniz

Şeffaf Store Özellikleri


 • Ekonomiktir
 • Hızlı bir Şekilde Monte Edilir
 • Isı Kaybını Önler
 • Su Geçirmez

 • Rüzgarı Keser
 • Soğuğu Keser
 • Dayanıklıdır.
 • Zengin Renk ve Tasarım

 • Pergolalar da Kullanılabilir
 • Balkonlarda ve verandalarda kullanılabilir.
 • Teraslarda Kullanılabilir.
 • Enerji Tasarufu Sağlar

Şeffaf Store Modelleri


Şeffaf Store Fiyatları İzmir


Tente fiyatları izmir de faaliyet gösteren firmamız İl sınırlarımızın dışında çevre il ve ilçelerde de faaliyetlerini devam ettirmektedir. Manisa, Kuşadası, Çeşme ve Selçuk gibi il ve ilçelerde her tip tente branda ve pergola sistemleri için bizden fiyat  alabilirsiniz.

Tente fiyatları imal edilecek tentenin metrekare cinsiden büyüklğü ve kullanılacak opsiyonel özelliklere göre belirlenmektedir. Ücresiz olarak keşif yaptıktan sonra size en sağlıklı fiyatlandırmayı sunmaktayız. Size en uygun ve ekonomik tente fiyatları sunmak için işçilik kalitesinden ve kullanılan malzemelerin kalitesinden asla ödün vermekmekteyiz.

Fiyat teklifi ve ücretsiz keşif talebinizi bize telefon yada whatsapp mesajı iletmeniz yeterlidir.

Bizi Arayın

İzmir Şeffaf Store


İzmir tenteci , klasik ve modern tente modellerimiz ile sağlam ve dayanıklı güneşilk sistemleri

Balkon İçin Store


Balkon tentesi yada balkon için tente çözümleri, balkon için güneşlik imalatı

Teras İçin Şeffaf Store


Teras tentesi ve teras için tente uygulamaları. Teras güneşik sistemleri

Şeffaf Store Uygulamaları


Cafe tentesi fiyatları konusunda işletmelere ekonomik çözümler sunmaktayız

Kış Bahçesi


Klasik dükkan tentesi modellerimiz sisizniçin en ideal çözümler.Dükkan için tente imalatı

Şeffaf Branda


Mağza tentesi ve vitrin üstü tente sistemleri. Her mağazaya uygun model ve renkler