Oval Pergola

Ana Sayfa » Oval Pergola

Oval Pergola İzmir

Oval Pergola İzmir de deneyimli ekibimiz taraından kendi atölyemizde imal edilmekte ve söz verdiğimiz tarihte montajı gerçekleştirilmektedir. Oval pergola sistemi sizelere konforu ve mimari estetiği bir arada sunar. Oval pergola mimari görünüm açısından farklı ve dikkat çekici olmak isteyen işletmelerin tercihidir.

Ayrıca tavanın radyan şekilde eğimli olmasından ötürü tavan yüksekliği hissi yaratarak mekanları daha ferah göstermektedir.Bu eğimi yüzünden radyan yada radüslü pergola olarakta isimlendirilir.

Ürettiğimiz oval pergola sistemlerini projelendirirken müşterilemizin isteklerini , mimari yapısal özellikleri ve kendi tecrübemizi bir araya getirip en sağlam ve dekoratif pergola sistemini imal etmekteyiz.

Bizi Arayın

oval pergola fiyatları izmir

Oval Pergola İzmir

Bugüne dek projendirip imalatını gerçekleştirdiğimiz yüzden fazla oval pergola uygulaması bir çok işletmenin ve konutun gölgelik ihityacını karşılamaktadır. Radüslü pergola sistemi yapının zemin ve konumu gereği özenle projelendirilmektedir.

Oval pergola izmir gibi sahil şehirlerinde gece dışarıda vakit geçirmeyi seven insanlar ve işletmeler için aydınlatmalı sistemleri sayesinde vazgeçilmez bir sistemdir.

Oval pergola Restoran , kafeterya , pastahane ve turistik tesislerin, dış görünüşüne ayrı bir değer ve davetkarlık katmaktadır. Yüksek tavan hissi ile mekanlara ferahlık katan uygulama sayesinde müşerileriniz ve sevdikleriniz oval peroglanızın altında mutlu ve uzun vakit geçirirler.

Oval Pergola Sistemleri

Yaz aylarında güneşe, bahar aylarında rüzgara, kış aylarında yağmur ve kar gibi iklim koşullarına son derece dayanıklı olan oval pergola sistemleri istenirse otomatik  yada klasik motorlu pergola olarak imal edilebilir. Uzaktan kumandalı yada switch ile açılır kapanır pergola özelliği mevcuttur.

Teras pergolası olarak oval pergole sistemi son yıllarda oldukça talep görmektedir. İstenirse yan cepheleri kapatarak kış bahçesine dönüştürmek mümkündür. Pergola sistemlerimize sensörler, müzik sistemi ve ısıtıcı gibi cihazlar kolayca takılabilir.

Kafe ustu kapatma, mekanı kış bahçesine çevirme işleri için idealdir. İzmir oval pergola projeleriniz için bizden teklif isteyebilirsiniz.

Radyan Pergola Özellikleri


İzmir oval pergola kullanımının daha çok cafe, bar, restoran gibi açık hava işletmelerinin yanı sıra yazlıklarda yada teras pergolası olarakta kullanıldığı bir ilimizdir. Otomatik yada motorlu olarak üretilebilir. Mimari gereksenim yada tercihlere göre askılı sistem, tek taraflı yada çift taraflı olarakta imal edilebilir.

 

Oval Pergola Modelleri


Oval Pergola Fiyatları İzmir


Oval perogla fiyatları izmir de faaliyet gösteren firmamız İl sınırlarımızın dışında çevre il ve ilçelerde de faaliyetlerini devam ettirmektedir. Manisa, Kuşadası, Çeşme ve Selçuk gibi il ve ilçelerde her tip tente branda ve oval pergola sistemleri için bizden fiyat alabilirsiniz.

Oval tentenin metrekare cinsiden alanın büyüklüğü ve kullanılacak opsiyonel özelliklerine göre belirlenmektedir. Size sunduğumuz ücresiz olarak keşif hizmetinin ardından  teklifimizi sunmaktayız. Size en uygun ve ekonomik oval pergola fiyatları sunmak için işçilik kalitesinden ve kullanılan malzemelerin kalitesinden asla ödün vermekmekteyiz.

Fiyat teklifi ve ücretsiz keşif talebinizi bize telefon yada whatsapp mesajı iletmeniz yeterlidir.

Bizi Arayın

Radüslü Pergola


İzmir radüslü pergola , klasik ve modern pergule modellerimiz ile sağlam ve dayanıklı sistemler

Eğimli Pergola


Eğimli perogla sistemleri , askılı  yada klasik sistem olarak imal edilmektedir.

Radyan Pergola


Radyan perogla işyerleri ve teraslar ideal birakıllı çatı  sistemidir

Restoran İçin Pergula


Restoran için perogla fiyatları konusunda işletmelere özel avantajlı çözümler

Kafe Pergola Modelleri


Kafe pergolası olarak oval pergolasistemleri en modern seçimdir.

Teras Pergolası


Teras peroglası ve çatı katları için şık güneşilk  sistemleri . Kış bahçesi seçenekleri