Kasetli Tente

Ana Sayfa » Kasetli Tente

İzmir Kasetli Tente

Kasetli tente İzmir, bu modern sistem kapalıyken kumaşı ve sistemi kötü hava şartlarından yaz ve/veya kış tam koruma sağlar. Sistemin kasetli olması, modern ve hoş bir görünüm kazandırır.

İzmir kesetli tente imalatında önü firma olarak sizlere ithal aksamlı ve ithal kumaşları sayesinde hem şık hemde uzun ömürlü kasetli tente modellerini üretmekteyiz. Kaset tipi tenteler toz, kir , nem ve güneşin olumsuz etkilerine daha az mağruz kaldıkları için standart mafsallı tentelere nazaran daha da uzun ömürlü olurlar.

Kasetli tente fiyatları ve ücretsiz keşif hizmeti hakkında bilgi ve teklif almak için bir telefon etmeniz yeterlidir.

Bizi Arayın

kasetli tente izmir

Kasetli Tente İzmir

Kasetli tente İzmir ilinde  mafsallı tente modellerinin kullanıldığıi her türlü yer ve mekanda kullanılabilir. Kaset sistem kumaşı iç tarafta  doğru toplamaktadır. Bu yüzden tenteinin kumaşı sistem kapalı iken yağmur ve güneşin ve ya diğer  çevresel faktörlerin aşındırıcı  etkileri mağruz kalmaz.

Estetik olarak daha modern ve temiz bir görüntüye sahip olmak isteyenler tarafında tercih edilmektedir. Ön taraftaki profilde bulunan kaset mekanızması sessiz bir şekilde kumaşı gizli bir bölmeye toplar.

Kasetli tip tente sistemi kullanımı bakımıdan oldukça pratik bir uygulamadır. Hem yaz mevsiminde hem de kış mevsiminde  konutlar ve işyerleri tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Neden Kasetli Tente ?

Yazlık için tente arıyorsanız bu modeli size özellikle tavsiye ederiz.  Yazlıkta bulunmadığınız zamanlarda tentenizin kumaşı kirlenmeyeceği için her tatilin başında tentenizi temizlemek zorunda kalmazsınız. özel motoru ve sensörleri sayesinde otomatik tente olarak imal edilebilir.

Kasetli tente imalatında öncü firmalardan olan İzmir tente olarak imal edeceğimiz tüm gölgelendirme sistemlerinin uzun ömürlü ve dayanıklı olması kalite stadartlarımızdan asla ödün vermeyiz. Kullanılan tüm mekanik ve elektronik aksamları dünyanın en markalarından temin etmekteyiz.

Yazlık, veranda, balkon, teras yada işletmeler için kullanılabilir. Oldukça güvenli , sağlam ve modern tasarımlıdır.Kasetli tente fiyatları ve bilgi için bize bir telefon etmeniz yeterlidir.

Kasetli Tente Sistemleri Özellikleri


 • Dış Etkenlerden Koruyan Kaliteli Boya
 • Opsiyonel – Somfy Marka Tente Motoru
 • Sattler Marka Akrilik Tente Kumaşı
 • Pislikleri Önleyen Süpürgelik Sistemli

 •  Enjeksiyon Alüminyum Profiller
 • Civata ve Elemanlar İnoxtur
 •  45 Dereceye Kadar Eğim Açısı
 • 1,5 M yada 3,5 M Öne Açılabilme

 • Opsiyonel Olarak RüzgarSensörü
 • Sessiz Çalışma
 • Uzaktan Kumanda Opsiyonel
 • Elektrostatik Toz Boyalıdır

Kasetli Tente Modelleri


Kasetli Tente Fiyatları İzmir


İzmir de faaliyet gösteren firmamız İl sınırlarımızın dışında çevre il ve ilçelerde de faaliyetlerini devam ettirmektedir. Manisa, Kuşadası, Çeşme ve Selçuk gibi il ve ilçelerde her tip tente branda ve pergola sistemleri için bizden fiyat  labilirsiniz.

Kasetli tente fiyatları İzmir , imal edilecek tentenin metrekare cinsiden büyüklğü ve kullanılacak opsiyonel özelliklere göre belirlenmektedir. Ücresiz olarak keşif yaptıktan sonra size en sağlıklı fiyatlandırmayı sunmaktayız. Size en uygun ve ekonomik tente fiyatları sunmak için işçilik kalitesinden ve kullanılan malzemelerin kalitesinden asla ödün vermekmekteyiz.

Fiyat teklifi ve ücretsiz keşif talebinizi bize telefon yada whatsapp mesajı iletmeniz yeterlidir.

0507 704 47 41

Kasetli Tente İzmir


İzmir kasetli tente sistemleri imalatı . Modern tente modellerimiz ile sağlam ve dayanıklı güneşilk sistemleri

Açılıp Kapanabilen Tente


Balkon tentesi yada balkon için tente çözümleri, balkon için açılır kapanır gögelik imalatı

Motorlu Tente


Teras tentesi ve teras için tente uygulamaları. Motorlu güneşik sistemleri

Dış Mekan Tenteleri


İzmir tente fiyatları konusunda işletmelere ekonomik çözümler sunmaktayız

Kaset Tipi Tente


Kasetli tente  dükkan tentesi olarak kullanılabilir. Dükkanlar için tente imalatı

Kaset Sistem Tente


Mağza tentesi ve vitrin üstü tente sistemleri. Her mağazaya uygun model ve renkler