Klasik Tente

Ana Sayfa » Klasik Tente

İzmir Klasik Tente

İzmir tente firması olarak sizlere en sağlam ve ekonomik tente sistemlerini imal etmekten mutluluk duyamaktayız .Klasik tente modelleri en ekonomik modellerimizden biridir . İzmir Tente olarak İzmir ve çevresine teknik servis ve proje bazlı hizmet vermekteyiz.

Standart tente , zengin renk seçenekleri ve metal parçalarında elekrostatik boya ile boyalı aliminyum parçalara sahiptir. Bu boya sayesinde pas tutmazlar. Sistemimiz tekli veya çokluseçeneklerinden biri seçilerek kullanılır.

Akrilik ithal kumaş kullanılarak imalatı olarak yapılan klasik tentelerimizin bakımı ve temizliği kolaydır.Dayanıklı ve uzun ömürlüdürler. Ekonomik olması nedeniyle çok tercih edilirler. Klasik tente fiyatları hakkında bilgi almak için lütfen müşteri hizmetleriyle irtibata geçiniz

Bizi Arayın

izmir tente fiyatları

Klasik Tente Sistemleri

Klasik tente sistemimiz tekli veya çoklu olarak tek başına yada birden çok olarak kullanılabilirler. Birbirine bitişik olarak kullanıldığında her uzunlıktaki cephe için kullanılabilmektedir.

İmalatı yapılacak tente modelleri dilerseniz İzmir Tente tarafından  uzaktan kumandalı olarakta  üretilebilir. Kumandası sayesinde ile rahatça açılıp kapanabilr.  Bu opsiyon için otomatik tente sayfamızı  yada elektrikli tente sayfamızıda ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İzmir tente firmasını arayarak bizden bakım ve tamir içinde servis hizmeti alabilirsiniz.

Neden İzmir Tente ?

Yılların deneyimi ve bilgi birikimi ile İzmir tente firması olarak imalat yapmaktayız. Gölgelik ve güneşilik sistemlrinin uzun ömürlü ve dayanıklı olması için maksimum özen göstermekteyiz. Aynı zamanda kullanıdığımız tüm elektronik ve mekanik parçaları dünyanın en üreticilerinden temin etmekteyiz.  Avrupadan ithal akrilik kumaşlar sayesinde standart tentelerimizin bakımı ve temizliği kolay ve uzun ömürlü olmaktadır.

Kollu tente- mafsallı tente  ucuz olması ve kullanım kolaylığı bakımında çok tercih edilirler. Temizliği oldukça kolay olan bu güneşlikller ayrıca dekoratif ve mimari görselliğe değer katan şik uygulamalardır.

Tente Sistemleri Özellikleri


 • Dış Etkenlerden Koruyan Elektrostatik Boya
 • Somfy Marka Tente Motoru
 •  Sattler Marka Tente Kumaşı
 • Pisliklere Karşı Süpürgelik Aparatı

 •  Mekanizma Profilleri Alüminyum Enjeksiyon
 • 1,5 M yada 3,5 M Öne Doğru Açılabilme
 • Tüm Bağlantı elmanları Paslanmaz İnox
 •  45 Derecelik Aşamalı Eğim

 • Rüzgar Sensörü , Opsiyonel
 • Güçlü Ses Yalıtımı
 • Uzaktan Kumanda Opsiyonel
 • Elektrostatik Toz Boyalı

Tente Modelleri


Tente Fiyatları İzmir


Tente fiyatları izmir de faaliyet gösteren firmamız İl sınırlarımızın dışında çevre il ve ilçelerde de faaliyetlerini devam ettirmektedir. Manisa, Kuşadası, Çeşme ve Selçuk gibi il ve ilçelerde her tip tente branda ve pergola sistemleri için bizden fiyat  alabilirsiniz. Kollu yada mafsallı tente olarakta bilinen bu modeller arzu edilirse opsiyonel olarak uzaktan kumanda ile 100 cm uzaklıktan kontrol edilebilir.

Tente fiyatları imal edilecek tentenin metrekare cinsiden büyüklğü ve kullanılacak opsiyonel özelliklere göre belirlenmektedir. Ücresiz olarak keşif yaptıktan sonra size en sağlıklı fiyatlandırmayı sunmaktayız. Size en uygun ve ekonomik tente fiyatları sunmak için işçilik kalitesinden ve kullanılan malzemelerin kalitesinden asla ödün vermekmekteyiz.

Fiyat teklifi ve ücretsiz keşif talebinizi bize telefon yada whatsapp mesajı iletmeniz yeterlidir.

Bizi Arayın

İzmir Tenteci


İzmir tenteci , klasik ve modern tente modelleri ile sağlam ve dayanıklı güneşilk sistemleri

Balkon Tentesi


Balkon tentesi yada balkon için tente çözümleri, balkon için güneşlik imalatı

Teras Tentesi


Teras tentesi ve teras için tente uygulamaları. Teras güneşik sistemleri

Cafe Tentesi


Cafe tentesi fiyatları konusunda işletmelere ekonomik çözümler sunmaktayız

Dükkan Tentesi


Klasik dükkan tentesi modellerimiz sisizniçin en ideal çözümler.Dükkan için tente imalatı

Tente İzmir


Tente İzmir olarak Mağza tentesi ve vitrin üstü tente sistemleri imalatı ve montajı yapmaktayız