Körüklü Tente

Ana Sayfa » Körüklü Tente

İzmir Körüklü Tente

İzmir körüklü tente imalatı yapmakta olan firmamız , güneşi her yönde kesme amaçlı sistemlerden biri olan körüklü tente sistemlerini en iyi kalite ve fiyatlar ile üretmektedir., istenilen dış mekanlarda estetik görüntüsüyle istenilen ölçüde üretilebilen bir koruma çözümüdür.

Manzaraya engel olmayacak şekilde ne kadar açılabileceğine kararı sizin verdiğiniz bir sistem olan körüklü tente sistemlerinin kullanımı kolaydır.Hayalinizini gerçekleştirmek sizin için en güzelini tasarlamaktayız.

Körüklü Tente ; Akrilik ithal kumaşımızın imalatı olarak yapılan körüklü t tentelerimizin bakımı ve temizliği kolaydır.Uzun ömürlüdürler.Ekonomik olması nedeniyle çok tercih edilirler. Körüklü Tente fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın

körüklü tente izmir

Körüklü Tente İzmir

Körüklü tente izmir ili ve çevre ilçelerinde özellikle güneş ışınlarına gün boyu maruz kalan dükkanlar, ağazalar ve konutlar tarafından kullanılmaktadır. Tente sistemimiz tekli veya çoklu seçeneklerinden biri seçilerek üretilir. Yan yana gelecek şekilde kullanılarak her uzunluktaki cephelerde uygulanabilir.

Zengin renk ve desen seçeneğinin yanı sıra istenirse üzerne baskı yapılarak , firma adı, logo, slogan gibi bilgiler kolayca işlenebilir. Uzun ömürlü ve sağlam olansının yanı sıra körüklü tente fiyatları daha ekonomik bir çözüm olarak karşımıza çıkar. Her tip mağaza ve dükkan için idealdir.

Balkon tentesi olarak ta tercih edilen körüklü tenteler genel olarak  mağaza önü , dükkat tentesi yada vitrin üstü  tente olarak kullanılmaktadır Görünümü mimamriye uygun renk ve desen seçildiği takdirde çok şıktır.  Mekana kattığı nostaljik görüntü ise mekanları dikkat çekici kılmaktadır.

Neden Körüklü Tente ?

İzmirin en deneyimli üreticilerden olan firmamaız kaliteden ödün vermeden hayallerinizdeki tente ve güneşlik sistemlerini söz verdiği günde teslim etmektedir. Bakımı ve temizliği kolay üretmemizin yanı sıra, kullanıcı dostu ürünler üretmeye özen gösteririz.Müşterilerimi,ze herzaman servis ve teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Körüklü tente kumaşı olarak avrupadan ithal akrilik kumaş kullanmaktayız.Bu sayede renkleri solmayan ve uzun ömürlü bir güneşlik sistemine sahip olabilirsiniz.

Körüklü tente modelleri renk ve desen kullanımı ile birlikte oldukça geniş bir yelpazededir. Ana gövde kumaşı , saçak kumaşı renk ve desen bakımından aynı yada farklı olarak kullanılabilir. Tasarım konusunda sınırsız seçeneklere sahipsiniz.

Körüklü Tente Sistemleri Özellikleri


Körüklü tente modelleri  genellikle 20x20mm ölçülerinde kutu profil kullanılarak imal edilmektedir. Basit olan yapısı ve kullanımı, şık görünüm ve sağlamlığı  uzun kullanım ömrüne sahip bir gölgelik sistemidir.

Üretiminde paslanmaz  elektrostatik toz boya , bağlantı yerleri ve civatalarda ise inoks kullanılmaktadır.  Körüklü tente menteşeler vasıtası ile katlanır olarak çalışmaktadır. Akordiyon kısmını saran kumaşı ise , Alman Sattler marka yüksek dayanımlı ve kolay temizlenen akrilik tip kumaşlardan imal edilmektedir.

İskelet  kutu profilleri istediğiniz her  renkte olabilir. Dİlerseniz üzerine baskı yapılarak açık haldeyken şık bir tabela gibi kullanılabilir. İzmir Körüklü tente fiyatları ve modeller için bilgi ve ücretsiz keşif hizmetinden yararlanmak için bizi aramanız yeterlidir.

Körüklü Tente Modelleri


Körüklü Tente Fiyatları İzmir


Körüklü tente fiyatları izmir de faaliyet gösteren firmamız İzmir İl sınırlarımızın dışında Manisa , Muğla, Çeşme, Kuşadası, Söke, Milas, Bodrum , Foça, Ayvalık, Didim  gibi il ilçelerdede hizmet sunmaktadır.  Tente branda ve pergola sistemleri için bizden fiyat  alabilirsiniz.

Tente fiyatları imal edilecek körüklü tentenin m2 cinsiden alan büyüklğü ve talep edilen opsiyonel özelliklere göre belirlenmektedir. Ücretsiz olarak keşif yaptıktan sonra size en sağlıklı körüklü tente fiyat bilgisini vermekteyiz.

Fiyat teklifi ve ücretsiz keşif talebinizi bize telefon yada whatsapp mesajı iletmeniz yeterlidir.

Bizi Arayın

Vitrin Üstü Tente


Mağaza yada dükkanlar için vitrin üstü tente ve gölgelik sistemleri

Açılıp Kapanabilir Tente


İşyeri ve konutlar için açlıp kanabilentent ve  güneşlik sistemleri

Teras Tentesi


Teras tentesi ve teras için tente uygulamaları. Teras güneşik sistemleri

İş Yeri İçin Tente


Cafe tentesi fiyatları konusunda işletmelere ekonomik çözümler sunmaktayız

Körük Tipi Tente


Körük tipi tente dükkan tentesi modellerimiz  en ideal çözümler.Dükkan için tente imalatı

Körüklü Sistem Tente


Mağaza tentesi ve vitrin üstü tente sistemleri. Her mağazaya uygun model ve renkler