Ayaklı Tente

Ana Sayfa » Ayaklı Tente

İzmir Ayaklı Tente

İzmir ayak tente sistemleri imalatında 20 senelik tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz .Çift yönlü açılabilen, yere sabit ya da tekerli ayaklı seçenekleri sayesinde T Modül  sistemlerinin tüm özelliklerini taşıyan bir güneşlik sistemidir. Ayaklı tente mekanınıza farklı özellik kazandıran ve zengin kumaş alternatifleriyle sizlere hem komfor hem de estetik bir arada sunmuş olunur.

Kendinden ayaklı tente sistemimizin seçenekli özellikleri sayesinde tekerli ayaklarda bulunan çapraz fren sistemi ile taşınabilir ve istediğiniz yerde sabitlenebilirdir. İki yöne istenildiği kadar açılabilen, ift yönlü tente yada çift açılır tente bilinir.  Ayaklı tente izmir ili ve çervesinde yazlıklarda, bahçelerde ve teras tentesi olarak kullanıldığı gibi Açık hava işletmeleri için en ideal çözüm olarak kullanılmaktadır.

İzmir ayaklı tente sistemlerinin sıkça kullanıldığı bir şehirdir. Yazları müşterilerini ve sevidiklerini güneşten korumak isteyen kişi yada işletmelerin ilk tercihidir.

Bizi Arayın

kendinden ayaklı tente izmir

Kendinden Ayaklı Tente

Kendinden ayaklı tente sistemimiz tekli veya çift taraflı olarak kullanılır. İsterseniz bir tarafını açabilir yada çift tarafını aynı anda açıp kapatabilirsiniz. Kasetli tente  ,Mafsallı tente yada otomatik tente  olarak üretilebilir. Bahçe , açık hava işletmeleri, yazlı veya teras için tente gölgelik ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılar

İsteğe bağlı olarak çif taraflı tente modelleri dilerseniz uzaktan kumandalı da olabilmektedir.  İki yönlü tentenizi kumandası ile uzaktan kolayca kontrol edilebilir, açılıp kapanması sağlanabilir. Kafeler büfeler, bahçe işletmeleri için çok iyi bir seçimdir.

Çift Yönlü Tente İzmir

Çift yönlü tente izmir şehrinde hemen hemen heryerde kaşımıza çıkmaktadır. Kendinden ayaklı tente izmirde  kimi zaman bir çay bahçesinde, kimi zaman bir sahil işletmesinde kimi zaman ise arkadaşlarımızın teras için için gölgelik arayışlarına çözüm buldukları evlerinde.  kafe ve restoranlarda uygun alanları var ise çift açılır tente kullanımını son yıllarda oldukça arttırmışlardır.

Çift yönlü tente opsiyonel olarak eklenen fren mekanizmalı tekerlekleri sayesinde istenilen yere kolayca taşınabilir ,  montaj vs gerektirmez. Tentenizi kapamanız ve ittirerek hareket ettirmeniz yeterlidir. Rüzgara  dayanıklıdır.

Çift Açılır Tente Özellikleri


 • Tente sistemini Dış Etkenlerden Koruyan Boya
 • Opsiyonel Olarak Somfy Marka Tente Motoru
 • Alman Sattler Marka Akrilik Tente Kumaşı
 • Toz ve Pisliklere Karşı Süpürgelik Sistemi

 • Alüminyum Enjeksiyon Profiller
 • 1,5 M yada 3,5 M Öne Açılabilme
 • Tüm Civata ve Elemanları İnox
 •  45 Dereceye Kadar Eğim Açısı

 • Opsiyonel Olarak RüzgarSensörü
 • Ses Yalıtımı Sistemi
 • Opsiyonel Uzaktan Kumanda
 • Elektrostatik Toz Boya Boya

İki Yönlü Modelleri


Ayaklı Tente Fiyatları İzmir


İzmir İl sınırlarımızın dışında çevre il ve ilçelerde de faaliyetlerini devam ettirmektedir. Manisa, Kuşadası, Çeşme ve Selçuk gibi il ve ilçelerde her tip tente branda ve pergola sistemleri için bizden fiyat  alabilirsiniz.

 Ayaklı tente fiyatları imal edilecek tentenin metrekare cinsiden büyüklğü ve kullanılacak opsiyonel özelliklere göre belirlenmektedir. Ücresiz olarak keşif yaptıktan sonra size en sağlıklı fiyatlandırmayı sunmaktayız. Size en uygun ve ekonomik tente fiyatları sunmak için işçilik kalitesinden ve kullanılan malzemelerin kalitesinden asla ödün vermekmekteyiz.

Ayaklı tente fiyat öğrenme talebi ve ücretsiz keşif talebinizi bize telefon yada whatsapp mesajı ile göndermeniz yeterlidir.

0507 704 47 41

Ayaklı Tente İzmir


İzmir ayaklı tente modellerimiz ile hizmetinizdeyiz . Sağlam ve dayanıklı gölgelik sistemleri

Kendinden Ayaklı Tente


Kendinden ayaklı tente ile balkon için tente uygulamaları, balkon için güneşlik imalatı

Ayaklı Tente İzmir


Ayaklı tente izmir ve çevre il ve ilçelerde hizmet vermekteyiz. Tente branda ve pergola sistemleri.

T Modül Tente


Cafe tentesi fiyatları konusunda işletmelere ekonomik çözümler sunmaktayız

Çift Açılır Tente


Çift açılır tente modellerimiz işletmeniz için ideal çözümler sunmaktadır.

İki Yönlü Tente


Her işletmeye yada bahçeye yakışacak şık  iki yönlü tente modelleri