Şeffaf Branda

Ana Sayfa » Şeffaf Branda

Şeffaf Branda İzmir

İzmir tente olarak şeffaf branda  uygulamalarında deneyimli ekibimi ile hizmetinizdeyiz. Şeffaf branda İzmir tente firmamamızın uzmanlık alanıdır. Firmamız. Şeffaf store yada şeffaf branda olarak bilinen uygulamalar  genel olarak bir mekanın dış cephelerini rüzgardan ve yağmurdan korumak amacı ile uygulanır.İzmir brandacı olarak aynı zamanda seffaf store, kış bahçesi ve zip perde uygulamaları da yapmaktayız.

Şeffaf branda aynı zamanda içerdeki ısı kaybını engeller.

Şeffaf branda fiyatları bir çok diğer cephe kapatma uygulamasına nazaran daha ekonomiktir. Şeffaf store uygulamaları  Kafeler, restorantlar , çay bahçeleri gibi mekanlarda kullandığı gibi, yazlık verandası, balkon, teras gibi alanlarda da genel olarak kış aylarında ısı kaybını önlemek , soğuğu ve yağmuru kesmek için tercih edilir.

Bizi Arayın

şeffaf branda izmir

İzmir Branda Sistemleri

Son birkaç yıldır popüleritesini arttırmış olan şeffaf branda ve store uygulamaları kapalı kısımlarda tütün kullanımı ile ilgili kanun değişikliğinden sonra özelllikle açık hava bölümü olan yada olmayan işletmeler tarafında kullanılması neredeyse zaruri olmuştur. Pergola sistemlerine, yada var olan veranda bölümlerine kolayca uygulanır.

Teras için branda yada balkon için branda arayanların genellikle ilk tercihleri bu ve benzeri sistemlerdir.Şeffaf store yada pvc branda olarak bilinen bu sistemlerin temizliği, bakımı ve söülüp takılması oldukça basittir.Su ve rüzgar geçirmez. Renk seçeneği neredeyse sınırsızdır. pencereli yada penceresiz olarak üretilebilir. Mekan çevresi yada önü kapatmak için en ekonomik seçimdir

Şeffaf  Store İzmir

Çok kolay ve hızlı bir şekilde etrafı açık olan mekanlarınızı isterseniz kapalı , isterseniz açık olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz 4 tarafı kapalı yada sadece 1 tarafı olarakta ayarlayabilirsiniz. Çeşitli renkler istediğiniz tasarıma uygun olarak kullanılabilir. Birden fazla renk kullanarak değişik tasarımlar yapılabilir.

Pahalı ve hantal olan pvc profil ve cam ile yapılan etraf kapatmalar, katlanır cam uygulamaları, alüminyum doğrama gibi seçeneklerin maliyetleri şeffaf branda fiyatları ile mukayese bile edilemez. Ayrıca bu tipi sistemler şeffaf branda gibi katlanıp saklanamaz, taşınamaz .Oval pergola sistemleri ile yada raylı pergola uygulamaları ile birlikte kolayca kullanılabilir. Balkon için branda isteyen müşterilemiz şeffaf branda sistemi sayesinde balkonlarını kışları için küçük bir seraya dönüştürebilirler.

Şeffaf Branda Özellikleri


  • Dayanıklıı PVC Branda
  • Zengin Renk Seçenekleri
  • Kolay Temizlenme
  • Isı Tasarufu

  • Kolay Kullanım
  • Rüzgarı ve Soğuğu Kesme
  • Yağmur  ve Su Geçirmezlik
  • Hafiflik

 

Şeffaf Branda Modelleri


Şeffaf Branda Fiyatları İzmir


Şeffaf branda fiyatları izmir de faaliyetlerine devem etmekte olan firmamız izmir sınırları  haricinde , çevre il ve ilçelerde de hizmette vermektedir Manisa branda, Kuşadası branda, Çeşme branda ve Selçuk branda  gibi il ve ilçelerde her tip tente branda ve pergola uygulamaları için bizden her zaman fiyat  alabilirsiniz.

Branda fiyatları imal edilecek şeffaf branda yada şeffaf store modelleri için m2  cinsiden büyüklğü ve kullanılacak opsiyonel özelliklere göre belirlenmektedir. Branda m2 fiyatları için önce yerineize gelip ücretsiz olarak keşif yapıldıktan sonra sunulmaktadır.

Fiyat teklifi ve ücretsiz keşif talebinizi bize telefon yada whatsapp mesajı iletmeniz yeterlidir.

Bizi Arayın

İzmir Şeffaf Branda


İzmir brandacı , klasik ve modern pvc branda modellerimiz ile hişzmetinizdeyiz

Balkon İçin Branda


Balkon brandası yada balkon için branda çözümleri, balkon için güneşlik imalatı

İzmir Brandacı


İzmir brandacı , store , kış bahçesi ve zip perde sistemleriTeras brandası ve teras için branda uygulamaları. Teras güneşik sistemleri

İzmir Branda Sistemleri


İzmir branda tasarımı ve montajı konusunda 30 senelik deneyim

Kış Bahçesi


İzmir Kış bahçesi , mekanlarınızı kış bahçesine çevirmek istermisiniz ?

Şeffaf Store


Şeffaf store İzmir , İşyerleri ve balkonda fark yaratan uygulamalar.