Balkon Tentesi

Ana Sayfa » Balkon Tentesi

 Balkon Tentesi İzmir

İzmir balkon tentesi ya da balkon için güneşlik ihtiyacının çok olduğu bir şehrimizdir. Gerek şehr içinde gerek ise Foça Çeşme yada Seferihisar gibi yazlıkların olduğu ilçelerde hem manzaranın hemde imbatın keyfini çıkarmanın en iyi yolu balkon için tente modellerimizden birine sahip olmaktır.

Yaz aylarının başlangıcı ile birlikte İzmir balkon tentesi ihtiyacınınartış gösterdiği bir ilimizdir. Balkonlarında yazın keyfni çıkarmayı çok seven İzmirliler güneşin rahatsız edici etkilerinden uzaklaşmak için balkonlarına kimi zaman branda gererek kimi zaman ise plaj şemsiyesi gibi çözümler bulsalar da  hiç biri ya sağlıklı değildir yada uzun ömürlü değildir. Size en uygun ve makul güneşlik , tente, pergola ve ya branda çözümleri için bizi aramanız yeterlidir.

Bizi Arayın

balkon tentesi izmir

Balkon Tentesi İzmir

Balkon için tente modelleri arasında standart bir olan mafsallı tente , bu sistemin daha gelişmiş özellikleri olan kasetli tente yada yeni bir sistem olan win tente sistemlerini düşünmenizi önermekteyiz. Eski zamandan kalma alışkalıklarından vazgeçemeyen yada nostaljk bir görünümü tercih eden müşterilemiz ise körüklü tente modellerimizi tercih edebilirler

Her balkon için size en sağlıklı çalışan ve binanızın görünümü ile uyumlu balkon güneşlik sistemi sayesinde yaz aylarında balkon keyfi yapabilirsiniz. Balkon tentesi modellerimiz isteiğinize göre elektrikli ( motorlu ) yada otomatik sistemler olarak imal edilebilir. Uzaktan kumanda ile tente sisteminiz kendiliğinden açılıp kapanabilir.

Balkon İçin Tente

İzmir tente firması olarak 20 yılı aşkın bir süredir konutlar yazlıklar ve işyerleri için balkon güneşliği ve  balkon gölgeliği sistemleri  üretmekteyiz. Kalite standartlarımız doğrultusunda yüksek kaliteli İthal kumaş ve motorlar kullanmaktayız. Bu sayede balkon tentesi sisteminizin hem uzun ömürlü olmasını hemde kolay bakımlı kullanıcı dostu olmasını sağlarız.

Kumaşlarımız su geçirmez dayanıklı kumaşlardır.Çevre ve iklim koşullarından minimum düzeyde etkilenirler .Mafasallı ve kasetli tente gibi modeller hem ekonomik hemde pratik olmaları nedeni ileucuz olması çokça tercih edilirler. Bakımları ve temizliği oldukça kolyadır ayrıca bizi arayarak servis hizmetide alabilirsiniz.

Balkon Tentesi Özellikleri


 • Yüksek Dayanımlı İthalTente Kumaşı
 • Toz ve Pisliklere Karşı Süpürgelik Sistemi
 • Tente sistemini Dış Etkenlerden Koruyan Boya
 • Opsiyonel Olarak Somfy Marka Tente Motoru

 • Dayanıklı Alüminyum Profiller
 • 150 cm ile 350 cm  Öne Açılabilir
 • Tüm Civata ve Elemanları İnox
 •  45 Derecelik Kademeli Eğim Verebilme

 • Opsiyonel -Rüzgar Sensörü
 • Ses Yalıtımı
 • Opsiyonel Uzaktan Kumanda
 • Kaliteli Elektrostatik Toz Boya

Balkon Tentesi Modelleri


Balkon Tentesi Fiyatları


Balkon tentesi fiyatları izmir de faaliyet gösteren firmamız İl sınırlarımızın dışında çevre il ve ilçelerde de faaliyetlerini devam ettirmektedir. İzmir ili ve ilçeleri ,Manisa, Akhisar , Çeşme  Selçukve Kuşadası gibi il ve ilçelerde her tip tente branda ve pergola sistemleri için bizden fiyat  alabilirsiniz.

Ücretsiz olarak keşif yaptıktan sonra size en sağlıklı fiyatlandırmayı sunmaktayız. Size en uygun ve ekonomik tente fiyatları sunmak için işçilik kalitesinden vermekmekteyiz. Tente fiyatları imal edilecek tente m2 fiyatları cinsiden büyüklğü ve kullanılacak opsiyonel özelliklere göre belirlenmektedir.

Balkon için tente fiyatları teklifi ve ücretsiz keşif hizmeti için bize telefon yada whatsapp ile  mesajı iletmeniz yeterlidir. Balkon tentesi fiyatları için bizi arayın ekibimiz ücretsiz keşif yapıp teklif sunsun.

Bizi Arayın

Balkon İçin Tente


Balkon için tente imalatı,  standart ve modern tente çeşitlerimiz ile sağlam ve dayanıklı güneşilk sistemleri

Balkon Brandası


Balkon brandası yada balkon için tente çözümleri, balkon için güneşlik İzmir

Balkon İçin Güneşlik


Balkon için güneşlik çözümleri  ve teras için tente uygulamaları. balkon  güneşliği sistemleri

Teras İçin Tente


Teras tentesi fiyatları konusunda daire ve yazlıklara ekonomik çözümler sunmaktayız. Teras tentesi İzmir.

Kasetli Tente


Uzun ömürlü ve konforlu kullanımı ile kasetli balkon tentesi modellerimiz sizin için en ideal çözümdür.

Mafsallı Tente


Daha ekonomik  ve pratik balkon gölgeliği için balkon için mafsallı tente en ideal çözümdür. Zengin renk ve desenler…