Motorlu Pergola

Ana Sayfa » Motorlu Pergola

Motorlu Pergola İzmir

Motorlu pergola uygulamaları genel olarak kafe,  restoran, pastahane , bar ve turistik tesislerin açık hava bölümlerinde kullanılmaktadır. Fakat bu sistemlerin avantajlarını farkeden konut ve yazlık sahipleri de motorlu pergola İzmir de  yazlık için, teras için yada verandal için tercih etmeye başlamışlardır.

İşyerleri  için motorlu pergola sistemleride kullanılan özel kumaş müşterilerinizin konforunu  onları yaz aylarında güneşten, kış aylarında ise yağmur gibi olumsuz hava koşullarından korumaktadır.

Çok sessiz ve uzun ömürlü motorlu mekanizmesı , raylar üzerinde eden tente kumaşı ve uzaktan kumandası ile bir iki dakika içinde kendinden açılıp kapanbilen tente sistemi sayesinde müşterilerinizin tercih ettiği bir mekana sahip olabilirsiniz. Motorlu pergola fiyatları fiyat teklifi ve ücretsiz keşif için bizi her zaman arayabilirsiniz.

Bizi Arayın

izmir motorlu pergola

Motorlu Pergola Sistemleri

İmaltını gerçekleştirdiğimiz  motorlu pergola uygulamalrında Dünyanın en prestijli ve kaliteli akrilik kumaşları , motorları ve aksamları kullanılmaktadır. Otomatik pergola İzmir de  sistemin kullanım sıklığı ve iklim koşulları göz önüne alındığında  bakım ve temizliği oldukça kolaydır. Kafe gibi dış mekanların üst kapatma ihtiyaçları için harikal bir açılır kapanır tente  sistemidir.

Deneyimli ekibimiz İzmir motorlu pergole sistemleri konusunda 30 seneden bu yana  üretimi, montajı ve servis hizmeti konusunda tecrübeye sahiptir. İzmir raylı pergola tamiri ve raylı pergola  servisi için de bizi  her zaman arayabilirsiniz.

Tek taraflı yada çift tarflı sistemler de,  oval sistemlerde yada askılı perogla sistemleri otomatik sistemlere uygundur. Açık havada ve teras, verenda gibi mekanlarda güvenle kullanılabilir.

Neden Motorlu Pergola ?

Otomatik pergole sistemleri sayesinde parmağınızı bile oynatmadan sistemi açıp kapatabilirsiniz. Dış faktörler kendiliğinden algılanır ve sistem otomatik olarak hava koşuluna göre kendi kendine çalışır.

Motorlu  pergole yada raylı pergola olarakta tabir edilen sistemler taramızca en sağlam malzemeler kullanılarak dikkatlice imal edilmektedir.. İskeletleri ve kolonları  gibi yapı  unsurları her zaman eloktrostatik toz boya ile boyanmaktadır. Motor ve elektronik cihazlar ise yine en kaliteli üreticilerden temin edilmektedir. Aydınlatma sistemi sayesinde aydınlatmalı pergola sisteminiz geceleride mekanınızı renklendirecektir.

Sisteme ekonomik bir çöüzm olarak sadece  otomatik pergola olarak ta çalışması sağlanabilir. Bu durumda opsiyonel olarak sensörler sonrada takılabilir. Bu sayede başlangıç için gerekli maliyet minimize edilebilr.

Raylı Pergola Sistemleri Özellikleri


 • İskeleti Dış Etkenlerden Koruyan Boya
 • Pisliklere Karşı Süpürgelik Sistemi
 • Opsiyonel- İthalTente Motoru
 • İthal Akrilik Tente Kumaşı

 • Uzaktan Kumanda – Opsiyonel
 • Aydınlatma Sistemi – Opsiyonel
 • Güçlendirilmiş Profiller
 • Siwtch Sistemi ile Açılıp Kapanma

 • Opsiyonel Rüzgar Sensörü
 • Hızlı Açılıp Kapanma
 • Teknik Bakım ve Servis
 • Sessiz Çalışma

Motorlu Pergola Modelleri


Motorlu Pergola Fiyatları İzmir


Motorlu pergola fiyatları izmir de faaliyetlerine devam eden firmamız İzmir  dışındaSelçuk , Kuşadası, Çeşme ve Manisa gibi il ve ilçelerde her tip Pergula , branda ve gölgelik sistemleri için hizmet vermektedir.

Pergola fiyatları üretilecek pergulenin m2 büyüklüğü ve opsiyonel özelliklere göre belirlenmektedir. Sizin için yapılacak olan ücretsiz  keşifinin ardından fiyat teklifimizi hemeni vermekteyiz

Pergola ister dış mekan ,ister işyeri  yada teras için pergola projeniz için fiyat teklifi ve ücretsiz keşif isteğinizi bize  bir telefon ederek yada whatsapp mesajı atarak ulaştırabilirsiniz..

Bizi Arayın

Motorlu Pergule


Motorlu ve otomatik pergule ile sevdikleriniz yaz kış konforu yaşasın, müşterileniz artsın…

İzmir Otomatik Pergola


İzmir motorlu pergola imlatında 30 yıllık deneyim. Pergole sistemleri İzmir

Otomatik Pergola


Otomatik pergola sistemleri ve fiyatları konusunda ücretsiz keşif hizmeti.

Raylı Pergola


İzmirde Raylı pergola ihtiyacınız konusunda işletmelere ekonomik çözümler sunarız

Kafe Pergolası


Kafenizin üstünü kapatmak artık çok kolay . Kafe pergolası imalatı İzmir

Teras Pergolası


Teras pergolası ve gölgelik sistemleri. Her teras için pergola projeleri ve uygulamaları