Kış Bahçesi

Ana Sayfa » Kış Bahçesi

Kış Bahçesi İzmir

Kışın tadını çıkarmak için tasarladığımız İzmir kış bahçesi sistemleri ile konutlarınızın, iş yerlerinizin yada bahçelerinizin bir kısmını kış bahçesine çevirebilirsiniz. Kış aylarında soğuktan ve rüzgardan uzak bir şekilde mekanlarınkeyfini çıkartabilir, hobi bahçeleri oluşturabilir yada işletmenizdeki müşteriler için konforlu alanlar oluşturabilirsiniz.

Fermuarlı yada motorlu olarak üretilebilen , istenildiği zaman kolayca açılıp kapanabilen modern kış bahçesi çözümleri için bir telefon yeterlidir. Sizin için özel olarak tasarladığımız kış bahçemiz şeffaftır oldukalrından ışık geçirgenlikleri yüksektir. Cephede İstenilen bölgeler renkli branda ile tasarlanarak mahremiyette sağlanabilir.

Pencereli yada boydan boya şeffaf imal eidlebilir.  Kolayca açılılıp kapanabilir olması avantajı ile dört mevsim boyunca kullanabileceğiniz bir branda modelidir.Cam ile cephe kapatma yada alüminyum doğrama ile yapılan kış behçelerine nazaran çok daha ucuz ve pratiktir.

Bizi Arayın

kış bahçesi izmir

Kış Bahçesi Sistemleri

Kış bahçesi sistemlerimiz genel temizliği ve bakımı çok kolay olan , avrupadan ithal edilen pvc kumaştan imal edilmektedir. Kış Bahçesi İzmir ilinde uzun ömürlü olması ve ekonomik olması sebebi ile  yazlık, villa ve işyerleri sahipleri tarafında tercih edilmektedir. Mekanların 4 tarafı kapatılarak yada istenen bölge yada cepheleri kapatılarak kullanılabilir.

Şeffaf branda uygulamalarında farklı olarak kış bahçeleri 4 b,r  tarafı kapalı olarak imal edilebilir. Çardaklar , çevresi açık işletmeler için yada bizim projelendirip iamal edeceğimiz iskelet sistemi ille ile bahçe yada açık alanlarda kurulabilir.  Yerinden yardım almaadan kolayca sökülüp takılabilabilir.Uzaktan kumandalı ve motorlu sistemler eklenerek çok daha konforlu olarak kullanmak mümkündür.

Neden Kış Bahçesi ?

Bu sistemi kullanmanın en iyi tarafı camlı ve alüminyum sistemlere nazaran uygun olan maliyetidir. Tamamen şeffaf olabilceği gibi renkli kumaşlar ile birlikte kullanılarak istenen yerlerin görünmemesi sağnabilir.Pencereler oluşturulabilr , üzerine logo slogan yazılabilir.  Kafe , restoran yada tursitik tesis gibi işletme sahipleri açık alanlarını bu sayede hızlı bir şekilde kapatabilir.

Bitki ve hobi meraklıları kısa bir sürede mekanları bir seraya yada sanat atölyesine çevirebilirler.Yapısı gereği kış bahçeleri hafif ve sağlamdırlar. Soğuğu , ayazı geçirmez, su ve yağmur geçirmez . Pvsden imal edilen şeffaf brandası ışık geçirgenliğine sahiptir. Tasarımı ve kullanım maksatı sizin hayal gücünüzile sınırlıdır…

İzmir Kış Bahçesi Özellikleri


 • Dayanıklı PVC
 • Geniş Renk ve Tasarım
 • Kolay Temizlenebilme
 • 4 Mevsim Kullanım Olanağı

 • Güçlendirilmiş Alüminyum Profil
 • Hafiflik
 • Su Geçirmezlik
 • Rüzgara Dayanıklı

 • Isı Kaybını Önler
 • Işık Geçirgenliği
 • Hızlı İmalat ve Montaj Süresi
 • Kolay bakım ve Etkin Servis

Kış Bahçesi Modelleri


Kış Bahçesi Fiyatları İzmir


İzmir kış bahçesi fiyatları ; faaliyet österen firmamız İl sınırlarımızın dışında çevre il ve ilçelerde de faaliyetlerini devam ettirmektedir. Manisa, Kuşadası, Çeşme ve Selçuk gibi il ve ilçelerde her tip kış bahçesi ve pergola sistemleri için bizden fiyat  alabilirsiniz.

Kış bahçesi fiyatları imal edilecek sistemin  m2 cinsiden alanıve kullanılacak ekstra özelliklere göre hesaplanmaktadır. Sizlere ücresiz olarak keşif yaptıktan sonra size teklifimizi sunmaktayız. Sizler için en ekonomik kış bahçesi fiyatları sunmak için işçilik kalitesinden ve kullanılan malzemelerin kalitesinden asla ödün vermekmekteyiz.

Fiyat teklifi ve ücretsiz keşif talebinizi bize telefon yada whatsapp mesajı iletmeniz yeterlidir.

Bizi Arayın

İzmir Kış Bahçesi


İzmir tenteci , klasik ve modern tente modellerimiz ile sağlam ve dayanıklı güneşilk sistemleri

Balkon İçin Kış Bahçesi


Balkon tentesi yada balkon için tente çözümleri, balkon için güneşlik imalatı

Teras İçin Kış Bahçesi


Teras tentesi ve teras için tente uygulamaları. Teras güneşik sistemleri

Kış Bahçesi Uygulamaları


Cafe tentesi fiyatları konusunda işletmelere ekonomik çözümler sunmaktayız

Şeffaf Store


Klasik dükkan tentesi modellerimiz sisizniçin en ideal çözümler.Dükkan için tente imalatı

Şeffaf Branda


Mağza tentesi ve vitrin üstü tente sistemleri. Her mağazaya uygun model ve renkler