Otomatik Pergola

Ana Sayfa » Otomatik Pergola

Otomatik Pergola İzmir

İzmir pergola imalatçısı olarak otomatik pergola sistemlerinin imalatında 30 yıllık deneyim ve deneyimli ekibimiz ile İzmir otomatik pergola ihtiyaçlarınızı en iyi malzemeler ve en uygun fiyatlar ile söz verdiğimiz tarihte projelendirip imal etmekteyiz.

Yaz aaylarının ve kış aylarının keyfini maksimum oranda yaşamanız için tasarlanmış otomatik pergola izmir de genel olarak cafe, restoran , bar ve turistik tesislerde tercih edilir. Ayrıca konut ve yazlıklarda  veranda bahçe yada teras için pergola uygulamalarında en iyi seçenektir.

Ayarlanabilir gelişmiş sensör teknolojisi sayesinde hiç bir efor sarfetmeden pergule sisteminiz iklim ve çevre koşullarına göre kendiliğinden otomatik olarak açılıp kapanmaktadır. Müşterilerinizi ve sevidikleriniz güneştenyada yağmurdan anında koruyabilirsiniz. izmir pergola talepleriniz için bizi arayabilir ve teklif alabilirsiniz.

Bizi Arayın

otomatik pergola

İzmir Otomatik Pergola Sistemleri

Üretimini gerçekleştirdiğimiz İzmir otomatik pergola uygulamalrında Dünyanın en prestijli ve kaliteli akrilik kumaşları , motorları ve aksamları kullanılmaktadır. Otomatik pergola İzmir de sistemin kullanım sıklığı ve iklim koşulları göz önüne alındığında bakım ve temizliği oldukça kolaydır. Kafe gibi dış mekanların üst kapatma ihtiyaçları için harikal bir açılır kapanır tente sistemidir.

Deneyimli ekibimiz İzmir otomatik pergole sistemleri konusunda 30 seneden bu yana üretimi, montajı ve servis hizmeti konusunda tecrübeye sahiptir. İzmir raylı pergola tamiri ve raylı pergola servisi için de bizi her zaman arayabilirsiniz.

Tek taraflı yada çift tarflı sistemler de, oval sistemlerde yada askılı perogla sistemleri otomatik sistemlere uygundur. Açık havada ve teras, verenda gibi mekanlarda güvenle kullanılabilir.

Neden Otomatik Pergola ?

Otomatik pergole sistemleri sayesinde parmağınızı bile oynatmadan sistemi açıp kapatabilirsiniz. Dış faktörler kendiliğinden algılanır ve sistem otomatik olarak hava koşuluna göre kendi kendine çalışır.

Otomatik pergole yada raylı pergola olarakta tabir edilen sistemler taramızca en sağlam malzemeler kullanılarak dikkatlice imal edilmektedir.. İskeletleri ve kolonları gibi yapı unsurları her zaman eloktrostatik toz boya ile boyanmaktadır. Motor ve elektronik cihazlar ise yine en kaliteli üreticilerden temin edilmektedir. Aydınlatma sistemi sayesinde aydınlatmalı pergola sisteminiz geceleride mekanınızı renklendirecektir.

Sisteme ekonomik bir çöüzm olarak sadece motorlu pergola olarak ta çalışması sağlanabilir. Bu durumda opsiyonel olarak sensörler sonrada takılabilir. Bu sayede başlangıç için gerekli maliyet minimize edilebilr.

Raylı Pergola Sistemleri Özellikleri


 • İthal Tente Motoru
 • İthal Akrilik Tente Kumaşı
 • İskeleti Dış Etkenlerden Koruyan Boya
 • Pisliklere Karşı Süpürgelik Sistemi

 • Uzaktan Kumanda /Opsiyoneldir
 • Aydınlatma Sistemi / Opsiyoneldir
 • Güçlendirilmiş AlüminyumProfiller
 • Siwtch ile Açılıp Kapanma

 • Teknik Bakım ve Servis
 • Sessiz Çalışma
 • Opsiyonel Rüzgar Sensörü
 • Hızlı Açılıp Kapanma

Otomatik Pergola Modelleri


Otomatik Pergola Fiyatları İzmir


Kuşadası, Selçuk, Çeşme ve Manisa gibi il ve ilçelerde her tip pergule  branda ve güneşilik sistemleri için bizden aynı gün içinde fiyat  alabilirsiniz. Otomatik pergola fiyatları izmir de faaliyet gösteren firmamız İl sınırlarımızın dışında çevre il ve ilçelerde de faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Pergola fiyatları imal edilecek pergolenin  m2 cinsiden büyüklğü ve kullanılacak opsiyonel özelliklere göre belirlenmektedir. Ücresiz olarak keşif yaptıktan sonra size en sağlıklı fiyatlandırmayı sunmaktayız. Size en uygun ve ekonomik tente fiyatları sunmak için işçilik kalitesinden ve kullanılan malzemelerin kalitesinden asla ödün vermekmekteyiz.

Fiyat teklifi ve ücretsiz keşif talebinizi bize telefon yada whatsapp mesajı iletmeniz yeterlidir.

Bizi Arayın

Otomatik Pergule


Motorlu ve otomatik pergule ile sevdikleriniz yaz kış konforu yaşasın Müşterileniz artsın…

İzmir Otomatik Pergola


İzmir otomatik pergola imlatında 30 yıllık deneyim. Pergole sistemleri İzmir

Motorlu Pergola


Motorlu pergola sistemleri ve fiyatları konusunda ücretsiz keşif hizmeti.

Raylı Pergola


İzmirde Raylı pergola ihtiyacınız konusunda işletmelere ekonomik çözümler sunarız

Kafe İçin Pergola


Kafenizin üstünü kapatmak artık çok kolay . Kafe pergolası imalatı İzmir

Teras Pergolası


Teras pergolası ve gölgelik sistemleri. Her teras için pergola projeleri ve uygulamaları