Mafsallı Tente

Ana Sayfa » Mafsallı Tente

İzmir Mafsallı Tente

Mafsallı tente üretimi ve montajını gerçekleştiren firmamız İzmir mafsallı tente imalatında 20 senelik tecrübeye sahiptir. Mafsallı tenteler, mağaza tentesi, dükkan tentesi olarak kullandığı gibi aynı zamanda balkon tentesi yada teras tentesi olarakta kullanılabilir. Mafsallı tip kollu tente olarakta bilinmektedir.

Standart tente , klasik tente olarakta bilişnen sistem  İzmir ve çevre il ilçelerde firmamız tarfından başarıyla uygulanmaktadırç. Çok zengin  renk ve desen seçenekleri ile uzun ömürlü ve ekonomik bir güneşlik sistemidir.  İzmir genelinde en çok tercih edilen sistemdir. Mafsallı tente fiyatları ve ücretsiz keşif hizmeti talebleriniz için bizi aramnız yeterlidir.

Bizi Arayın

mafsallı tente izmir

Mafsallı Tente İzmir

Mafsallı tente sistemlerimiz tekli veya çoklu şekilde kullanılacak şekilde kullanılabilir. Sistemin sağlık çalışması yada daha kolay açılıp kapanabilmesi için cephesi uzun olan mekanlarda birden fazla sistem yanyana monte edilerek kullanılabilir. Kafeler, marketler, dükkanlar bu modeli uzun ömürlü ve kolay kullanımı yüzünden tercih ederler.

Ek olarak daha kolay açılıp kapanabilmesi için isternirse elektrikli tente olarak yada otomatik tente olarak imal edilebilir. Bu sayede istenirse sistem kumanda ile uzaktan kumanda da edilebilir. Klasik mafsallı tentede ise bir kol yardımı ile sistem kullanılmaktadır.

Neden Mafsallı Tente ?

Mafsallı tente İzmir de genel olarak pratik, uzun ömürlü ve nispeten daha ucuz bir sistem olarak kabul görmektedir. Açılıp kapanması kolaydır, bakımı ve temizliği kolay olup servis ve parçaları boldur. Kolayca monte edilebilir. Bu gibi avantajları onu en popüler güneşilik sistemi yapmıştır.

Açık hava işletmeleri, sahil işletmeleri, çay bahçesi ve ya teras gibi mekanlarda  eğer monte yapılacak bir yüze bulunuyor ise kendinden ayaklı – t modül olarak tek taraflı yada çift taraflı tente olarak imal edilebilir.Bu seçenek için ayaklı tente sayfamıza bakabilirsiniz.

Mafsallı Tente Sistemleri Özellikleri


 • Alman Malı Sattler Akrilik Kumaş Kullanılır
 • Tüm Tozları ve Pislikleri Önleyen Süpürgelik Aparatı
 • İklim koşullaraından Koruyan Özel Boya
 • Somfy Marka Tente Motor Sistemi

 • Bütün Bağlantı Elemanları İnoxtur
 • 45 Derecelik Kademeli  Eğim
 • Alüminyum Enjeksiyon Profil Sistemi
 • Öne Doğre 1,5 Metre yada 3,5 M Açılabilir

 •  RüzgarSensörü Opsiyonel
 • Ses Yalıtımı Sistemi
 •  Uzaktan Kumanda Opsiyonel
 • Kaliteli Elektrostatik Toz Boyama

Mafsallı Tente Modelleri


Mafsallı Tente Fiyatları İzmir


Tente fiyatları izmir de faaliyet gösteren firmamız İl sınırlarımızın dışında çevre il ve ilçelerde de faaliyetlerini devam ettirmektedir. Manisa, Kuşadası, Çeşme ve Selçuk gibi il ve ilçelerde her tip tente branda ve pergola sistemleri için bizden fiyat  alabilirsiniz.

Tente fiyatları imal edilecek tentenin metrekare cinsiden büyüklğü ve kullanılacak opsiyonel özelliklere göre belirlenmektedir. Ücresiz olarak keşif yaptıktan sonra size en sağlıklı fiyatlandırmayı sunmaktayız. Size en uygun ve ekonomik tente fiyatları sunmak için işçilik kalitesinden ve kullanılan malzemelerin kalitesinden asla ödün vermekmekteyiz.

Fiyat teklifi ve ücretsiz keşif talebinizi bize telefon yada whatsapp mesajı iletmeniz yeterlidir.

0507 704 47 41

Kollu Tente


İzmir kollu tente , klasik ve modern tente modellerimiz ile sağlam ve dayanıklı güneşilk sistemleri

Balkon Tenteleri


Balkon tentesi yada balkon için tente çözümleri, balkon için güneşlik imalatı

Teras Tenteleri


Teras tentesi ve teras için tente uygulamaları. Teras güneşik sistemleri

Cafe Tentesi


Cafe tentesi fiyatları konusunda işletmelere ekonomik çözümler sunmaktayız

Dükkan Tenteleri


Klasik dükkan tentesi modellerimiz sisizniçin en ideal çözümler.Dükkan için tente imalatı

Vitrin Tentesi


Mağza tentesi ve vitrin üstü tente sistemleri. Her mağazaya uygun model ve renkler