Tente Sistemleri

Ana Sayfa » Tente Sistemleri

İzmir Tente Uygulamaları


En köklü İzmir tente firmalarından biri olarak bugune dek binlerce tente uygulamasını başarı ile hayata geçirdik. Mafsallı tente, kaseli tente, ayaklı tente, win tente, körüklü ve karpuz tente gibi modelleri dilerseniz otomatik tente yada elektrikli tente olarak imal etmekteyiz. Gölgelik ve güneşilk sistemlerimizi ister balkon tentesi, ister teras tentesi yada mağaza için tentesi olarak mekanın mimari özelliklerine göre imal etmekteyiz.İlgilediğiniz ürünün remine tıklayarak tente modeli hakkında detaylı bilgi ve resimlere ulşabilirsiniz.

 

Ayaklı Tente


kendinden ayaklı tente

çift taraflı tente yada Ayaklı tente olarak adlandırılan t-modül sistem tente ve güneşlik sistemi imalatı. En uygun fiyat ve ödeme şartları ile her iki yöne açılabilen, açılır kapanır tente çözümleri

Otomatik Tente


otomatik tente izmir

İzmir otomatik tente üreticisi olarak yazlık , konut yada işyerleri için hassas sensörleri ve  dayanıklı motoru ile iklim koşularına göre ve kendiliğinden açılıp kapanabilen tente sistemi.

Elektrikli Tente


izmir elektrikli tente fiyatı

Elektrikli tente , manauel switch ile yada uzaktan kumanda kolayca açıp kapatılabilen gölgelikuygulamsı. Balkon için tente, teras için tente yada işletmeleriniz için en güvenli gölgelik sistemi

Mafsallı Tente


izmir mafsallı tente

Genel olarak izmirde yaygın olarak uygulanan mafsallı tente kolayca açılır kapanır. Bakımı ve temizliği kolaydır. Mafsallı tente otomatik tentelere göre daha ucuz olması yüzünden tercih edilir.

Kasetli Tente


izmir kaset tente

Bu modern çözüm tente kumaşını içeri doğru sarmakta olan kaset mekanizmasınından alır. Kasetli tente kullanımı son derece pratik olan bir modeldir. Kasetli tente modern ve dekoratif görünüme sahiptir..

Körüklü Tente


koruklu tente izmir

Genel olarak eski tip vitrin üstü tentesi olarakta bilinir. Körüklü tente İzmir de daha çok dükkan tentesi amacı ile kullanılsada, yazlık, balkon hatta teras tentesi olarakta kullanılır.

Win Tente


izmir win tente

Win tente olarak bilinen güneşlik sistemi genel olarak kafeler için ve restoranlariçin uygulanır . Vin tente Evlerde Balkon , pencere tentesi olarakta popülerdir.

.

Karpuz Tente


karpuz tente izmir

Şekli son derece şirin ve çekici olan karpuz tente , yuvarlak yada balon tente olarakta  ifade edilir. Mağaza tentesi ve dükkan tentesi olarak ve girişlerde sundurma olarakta rağbet gören dekoratif bir güneşliktir.

.

Balkon Tentesi


balkon için tente

Balkon tentesi izmir de mevsim şartları ve ekonomik olması yüzünden tercih edilen bir uygulama tipidir. Mafsallı tente yada kasetli tente sistemleri balkon tentesi olarak kullanılmaktadır.

 

İzmir Tenteci

İzmir tente sistemlerini 30 senelik tecrübemiz ve yüksek kalite anlayışımız ile kendi atölyemizde üretmekteyiz. İzmir tenteci denildiğinde akla ilk gelen firmalardan olan  İşyerleri, Mağaza ve dükkanlar ve vitrin üstü tente uygulamaları uygulamalrı ile birlikte konut ve yazlık için tente modellerimiz ve güneşlik çözümlerimizi ile hizmetinizdeyiz.

Avrupadan ithal akrilik, yüksek dayanımlı ve kolay temizlenebilen kumaşlarımız, zengin renk ve desen çeşidine sahiptir. Elektrikli ve İzmir otomatik tente sistemlerinde kullanılan tente motorları ise yin İthal Avrupa malı tente motorlarıdır. Çok uzun ömürlüdürler ve sessiz çalışırlar.

Tente Fiyatları İzmir

Her tip işyerine , bahçeye ve konuta uygun tente uygulamalarımız mevcu olup tente fiyatları hakkında bilgi ve teklif almak için bizi aramanız yeterli olacaktır. tente tamiri ve bakımı hizmetlerimiz ile müşterilemizin her zaman hizmetinizdeyiz.

İzmir tente olarak tente fiyatları hakkında size kesin bilgi ve teklif sunmadan önce , ücretsiz olarak sizi ziyaret eder ve uygulamanın yapılacağı alanı kontrol ederiz. İstek ve beklentileriniz doğrultusunda sizin için en iyi ve ekonomik güneşik sistemini imal ederiz.