Otomatik Tente

Ana Sayfa » Otomatik Tente

Otomatik Tente İzmir

Otomatik tente İzmir imalatçısı olarak ve çevresine teknik servis ve proje bazlı hizmet vermekteyiz. Otomatik Tente , yaz veya kış aylarında dış mekanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir sistemdir. Özellikle kafe ve restorantların ve terasa sahip diğer mekanların estetik bir şekilde mevsim şartlarından korunmasınında rol oynar.

Standart mafsallı tente yada kasetli tente sistemlerine eklenen motor ve elektronik sensörler sayesinde otomatik tente programlanan iklim şartlarına göre kendiliğinden otomatik olarak açılıp kapanabilen tente sistemidir.

Bizi Arayın

otomatik tente izmir

Otomatik Tente Sistemleri

Tentenin aksamında bulunan özel kumaşı kısa bir sürede tenteyi sararak açık hava keyfinize ara vermeden devam etmenizi sağlar. Mekanınızın hava koşullarından etkilenmesini önlemektedir.

Akrilik ithal kumaşımızın imalatı olarak yapılan raylı tentelerimizin bakımı ve temizliği kolaydır.Uzun ömürlüdürler.Ekonomik olması nedeniyle çok tercih edilirler.

İmalatı yapılacak otomatik tente modelleri dilerseniz uzaktan kumandalı da imal edilebilir.Uzaktan kumandası ile uzaktan kolayca kontrol edilebilirsiniz. Yağmur sensörü ve rüzgar sensörü sayesinde sistem algıladığı iklim şartlarına bağlı olarak tenteyi kediliğinden açıp kapatabilir.

Elektrikli tente olarakta bilinen sistemden en büyük farkı , üzerinde bulunan sensörlerdir. Elektrikli tente modellerinde kendiliğinden otomatik olarak açılma ve kapanma özelliği yoktur. Kumanda veya switch ile kontrol edilir.

Neden Otomatik Tente ?

İzmir tente olarak imal edeceğimiz ürünlerde kalite bizim için en önemli unsurdur. Otomatik tente sisteminin dayanıklı ve uzun kullanım ömürlü olması için imaltında en iyi üreticilerin ürünlerini ve parçalarını kullanmaktayız .

Avrupadan ithal Sattler marka kumaşı maksimum dayanıklılığa sahip olduğu gibi renkleri solmaz ve kolay temizlnebilir. Otomatik tente diğer ekonomik ve ucuz modellere kıyasla , zamandan  tasarruf sağlama ve konforu olması nedeniyle tercih edilmektedirler.

Temizliği ve bakımlarıda oldukça kolay olan otamtik tente izmir ili ve çevresinde firmamızca söz verilen tarihte montaj edilir. Motoru 5 yıl üretici garantilidir.

Otomatik tente fiyatları konusunda size en iyi koşulları sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Bir telefon ile ücretsiz keşif hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Otomatik Tente Sistemleri Özellikleri


 • Tenteyi Dış Etkenlerden Koruyan Özel Boya
 • İthal Somfy Marka Motor
 • Sattler Marka Akrilik Tente Kumaşı
 • Toza Karşı Süpürgelik Sistemi

 • İskelet Profiller Alüminyum Enjeksiyon
 • 1,5 metre yada 3,5 metre İleri Açılabilme
 • Bütün Bağlatı Elemanları İnoxtur
 • 45 DerecilikKadar Eğim Verebilme

 • RüzgarSensörü
 • Yağmur Sensörü
 • Uzaktan Kumanda
 • Kaliteli Elektrostatik Toz Boya

Otomatik Tente Modelleri


Otomatik Tente Fiyatları İzmir


Otomatik tente fiyatları,  izmir de faaliyet gösteren firmamız İl sınırlarımızın dışında çevre il ve ilçelerde de faaliyetlerini devam ettirmektedir. Manisa, Kuşadası, Çeşme ve Selçuk gibi il ve ilçelerde her tip tente branda ve pergola sistemleri için bizden fiyat  alabilirsiniz.

İmal edilecek tentenin metrekare cinsiden büyüklğü ve kullanılacak opsiyonel özelliklere göre otomatik tente fiyatları belirlenmektedir. Ücretsiz olarak yapılan keşif işlemeni yaptıktan sonra size en iyi fiyatlandırmayı sunmaktayız.  Sizlere en uygun ve ekonomik tente fiyatları sunmak için işçilik kalitesinden ve kullanılan malzemelerin kalitesinden asla ödün vermekmekteyiz.

Fiyat teklifi ve ücretsiz keşif talebinizi bize telefon yada whatsapp mesajı iletmeniz yeterlidir.

0507 704 47 41

Motorlu Tente


Motorlu tente , klasik ve modern tente modellerimiz ile sağlam ve dayanıklı güneşilk sistemleri

İzmir Otomatik Tente


İyerleri yada konutlar için İzmir otomatik tente  projeleriniz için hizmetinizdeyiz

Teras İçin Tente


Teras tentesi ve teras için tente uygulamaları. Teras için otomatik tente sistemleri

Kafe Tentesi


Cafe tentesi fiyatları konusunda işletmelere ekonomik çözümler sunmaktayız

Dükkan İçin Tente


Otomatik dükkan tentesi modellerimiz sisizn için en ideal çözümler.Dükkan için tente imalatı

Mağaza İçin Tente


Mağza tentesi ve vitrin üstü tente sistemleri. Her mağazaya uygun model ve renkler