Pergola İzmir

Ana Sayfa » Pergola İzmir

 

İzmir Pergola Sistemleri

İzmir pergola sistemleri proje , imalat ve montaj hizmetleri sunan firmamız ,  her tip mekan için özel olarak tasarlanmış raylı pergola ve motorlu pergola modellerinin yanı sıra oval pergola ve akılllı çatı uygulamalarında İzmir ve Ege bölgesinde öncü bir  firmadır.

Kafe, Bar, Restoran Turistik Tesis ,  Çay Bahçesi veya sahil işletmesi gibi mekanlarda ise müşteri sayınızı arttıracak, konforlu ve ekonomik pergole çözümleri sunmaktayız. Teras için pergola uygulamaları ve akıllı çatı uygulamaları ile teraslarınızda pergola konforunu yaşayabilirsiniz.

Bizi Arayın

izmir pergola

 

 

İzmir Motorlu Pergola


motorlu pergule

Motorlu pergola İzmir de çoğunkla cafe, çay bahçeleri restoran ve bar gibi işletmeler tarafından kullanılır.Raylı pergola ve motoru ile kısa sürede açılıp kapanır pergole modelleri

İzmir Otomatik Pergola


otomatik pergola

İzmir otomatik pergola sistemlereinin en çok kullanıldığı şehirlendir. Hassas sensörleri sayesinden iklim koşullarına göre kendinden otomatik olarak açılıp kapanabilir.

İzmir Oval Pergola


izmir oval pergola sistemleri

İzmir oval pergola sistemleri radüslü pergole yada eğimli pergola olarakta bilinen , yapılsal eğime sahip bir sistemdir. Yüksek tavan hissi verir, dikkat çekicidir. Ayfınlarmalı olarak üretilir.

 

 

Akıllı Çatı – Alüminyum Panel Çatı

Akıllı Çatı İzmir ; çatı ve pergola sistemi bir arada. Alüminyum panel çatı sistemi olarakta bilinen sistem diğer raylı ve motorlu sistemlere göre rüzgara ve kar yüküne çok daha fazla dayanıklıdır. Çok sağlam ve uzun ömürlü bir sistemdir. Modern mimariye sahip işletmelerde, binalarda ve residancelarda kullanılır.

Akıllı çatı sistemleri tam bir mühendislik eseridir. Çatı panelleri otomatik olarak açılıp kapanabilir. Konforun ve estetiğin en üst noktasıdır.

Pergola Fiyatları

Pergola fiyatları nasıl hesaplanır sorusu sıkça sorulmaktadır .Pergola m2 fiyatları üzerinden ve kullanılacak opsiyonel aksesuarlar hesaplanarak fiyatlandırılmaktadır. Ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanıp pergola fiyatları hakkında en net bilgiye bize ulaşarak alabilirsiniz.

alüminyum panel çatı izmir